środa, 9 grudnia 2015

Święta się zbliżają, nie zostawiaj swoich bliskich ....

Cześć,

Natknęłam się na ten krótki filmik na jednej z grup na fb, nie musicie wcale znać języka, żeby go zrozumieć. Pokazuje historię starszej osoby, która została sama na święta, ponieważ jego rodzina miała dużo "ważnych" spraw do zrobienia niż wspólne spędzanie świąt. Czy kariera, zakupy albo inne sprawy są ważniejsze niż spędzanie wspólnych świąt z rodziną?

 Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to właśnie list z powiadomieniem o śmierci tego człowieka zjednoczyła tą rodzinę. Musiało stać się nieszczęście, żeby zrozumieli jak dużo tracą nie spędzając razem świąt. Dlatego myślę, że nie tylko podczas świąt powinniśmy spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, ale przynajmniej kilka razy w miesiącu to zdecydowanie może poprawić relacje w rodzinie i w przyjaźni.Wszystko przeminie uroda, rzeczy materialne itd. a zostaniemy tylko z rodziną i prawdziwymi przyjaciółmi, więc powinniśmy starać się mieć jak najlepsze relacje z nimi.


Strona olx - nakarm psa prowadzi akcję wspierającą schroniska z Sosnowca i Zabrza. My również możemy pomóc wystarczy, że codziennie do 16 grudnia będziemy klikać ikonkę nakarm przy psie, którego sobie wybierzemy, za każdego nakarmionego psa olx wysyła 20 kg karmy do odpowiedniego schroniska. Wystarczy jedna minuta codziennie, żeby im pomóc :)


7 komentarzy :

 1. Zastanawiam się jak można ,,zapomnieć'' o rodzinie. Niemożliwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też sobie tego nie potrafię wyobrazić. dla mnie rodzina jest najważniejsza - mimo, że brzmi to banalnie. ale taki jest już mój świat. dla swojego stada jestem gotowa zrobić wszystko. oprócz zapomnienia, rzecz jasna.

   Usuń
 2. Niestety czasami nie da się odwiedzić wszystkich :/ Szczególnie jeśli ma się rozwiedzionych rodziców, lub teściów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rodzina jest najważniejszą wartością w życiu. Powinniśmy pamiętać o bliskich, szczególnie teraz w okresie świątecznym. Bliscy są dla nas darem, dzięki nim każdego dnia uśmiecha się do nas niebo, dzielmy się więc z nimi radością i mówmy im często jak bardzo ich kochamy. Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o jej jaki smutny filmik :(

  little-jay999.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń


Weryfikacja obrazkowa wyłączonaSzablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka