piątek, 20 listopada 2015

Międzynarodowe Targi Kosmetyczne LNE

Cześć,
Dzisiaj powiem Wam troszkę o targach na których byłam 14 i 15 listopada :)
W sobotę uczestniczyłyśmy w wykładach dotyczących zdrowia, a w niedzielę makijażu, masażu i stylizacji.
Trendem na wiosnę 2016 roku w makijażu będą przede wszystkim motywy kwiatowe. Makijaż, który tutaj widzicie jest zrobiony cieniami, które swoje nazwy wzięły od kwiatów znajdziemy tam między innymi cień o nazwie krokus.
Żeby nie zniszczyć sobie makijażu oka, powinniśmy przyłożyć chusteczkę do powieki i dopiero wtedy malować rzęsy, aby nie maskara nie zostawiła śladu na powiekach. Róż do policzków możemy nałożyć zaraz na podkład, a dopiero później dać puder, wtedy odcień będzie bardziej delikatny niż gdybyśmy go nałożyli na puder.


Na wykładzie z Moniką Jurczyk osobistą stylistką personalstylist.pl  dowiedziałyśmy się jakie ubrania oraz dodatki pasują do każdego typu sylwetki oraz jakie kolory są dla nas idealne np. jeśli bardziej pasuje do nas złoto to powinniśmy sięgać po kolory dla wiosny i jesieni, a jeśli srebro to idealne okażą się dla nas kolory zimy i lata.


Istnieją również cztery typy pracobowości, które idealnie określą nasz charakter i sposób ubierania się, ja jestem  żółtą inspiratorką, a Wy? :)


                          Co myślicie o wpisie? Piszcie w komentarzach :)

3 komentarze :

  1. Niebieska analityczka ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej jeszcze nigdy nie słyszałam o takim terminie jak "Typ Pracobowości" :) Chyba muszę się tym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń
  3. Pracobowość? Bardzo ciekawy termin :)

    OdpowiedzUsuń


Weryfikacja obrazkowa wyłączonaSzablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka